22 Ağustos 2011 Pazartesi

SOTO GİTTİ..Soto bugün resmi sitenin de açıkladığı üzere Wolfsburg takımıyla anlaştı. Takımımızın 4. stoperi olan  Soto’nun başlıca özellikleri.. Ağır, saha görüşü berbat, tekniği sahada ki kale  direklerinin tekniği kadar ayrıca yerden berbat, çok penaltı yaptırıyordu dolayısıyla ilk müdahelelerde geç kalıyordu. Ha birde hava toplarında iyiydi.

Kendisine yeni takımında başarılıar dilerken.. Kjær’i de inşallah Liverpool armalı kırmızı formada görmek istiyoruz.. 


2 yorum:

oğuzhan dedi ki...

bu yarmadan kurtulduğumuz iyi oldu Yalnız Phil Jones'u kaçımayacaktık, inanılmaz soğukkanlı, bir savunma oyuncusuna göre çok teknik. Fergie gene turnayı gözünden vurdu. Henderson'u alana kadar Jones'u alsaydık keşke.
Kjær de aklı transferde olduğundan mıdır nedir pek iyi başlamadı lige ama iyi oyuncu ilk yıl yedekte bekler Carra'nın arkasında seneye ilk 11 başlar.
Ah bi de Twente'de Luuk de Jong diye CM tabiriyle AMC pozisyonunda oyuncu var. Comolli ne yapsın etsin alsın bu çocuğu. İleride adını çok duyacaz.

Shareef dedi ki...

Kjær gene olmadı Oğuzhan Coates geldi.. Jones hakikaten çok çok iyi bir oyuncu sağlık olsun artık bizde aynı teklifi yaptık ama o ManU'yu istedi..