27 Ağustos 2011 Cumartesi

LIVERPOOL – BOLTON MAÇ ÖNCESİ (EPL)
Kıymetli Liverpoolseverler 3. hafta maçımızda benim şahsen beğendiğim takımlardan biri olan Bolton ile karşılaşıyoruz.

Bolton’a karşı son 9 maçımızı kazanmışız. Bu 9 maçın 6 sında Bolton bize gol atamamış kıymetli Liverpoolseverler.. Bolton bizi kendi sahamızda en son Ligde 1954 te, FA Cup’da 1993 te ve Lig Kupasında 2003 te yenmiş.. E buda EPL maçı olduğu göre :D ..

SAHA: Anfield

SAAT ve YAYIN: 19:30 SpormaxLIVERPOOL: Johnson, Gerrard, Meireles ve Aurelio (Demir Adam) sakat kesin yoklar. Meireles 2 haftada da sonradan oyuna girerek oyunun seyrini değiştirmişti gerçekten bakalım yarın ne olacak..
Son 11 maçta 1 defa yenildik kendi sahamızda, Bolton’u ise son 12 maçta 11 kere yenmişiz.. Liverpool yaptığı 49 top kapma ile 2 hafta da en çok top kapan takım oldu. Andy Carroll ilk 10 içinde ki takımlarla oynanan maçlarda 9 maçın 8 inde gol atamadı. (Sadece City’ye attı) Kuyt 1 gol daha atarsa 50 gol atmış olacak Liverpool için..

Muhtemel 11: Reina, Kelly, Carra, Agger, Enrique, Kuyt (Henderson), Adam, Lucas, Downing, Suarez, CarrollBOLTON: Holden, Ricketts, Steinsson, Alonso, Lee, Mears, Davis ve Gardner sakat. Bolton berabere kaldığı 12 maçta da gol atamamış. Davies son 4 maçta 3 gol atmış.

Muhtemel 11: Jaaskelainen; Steinsson, Cahill, Knight, Robinson; Eagles, Muamba, Reo-Voker, Petrov; K Davies, Klasnic.HAKEM: Lee Probert

Hiç yorum yok: