13 Haziran 2013 Perşembe

LIVERPOOL TRANSFER HEDEFLERİ (BEDAVA AKIL -2)


Kıymetli Liverpoolseverler bildiğiniz üzere Toure transferimiz açıklandı ve Iago Aspas açıklanmak üzere bazı formaliteler yüzünden bekleniliyor diyor bu işi bilenler.

Yazı yazmadığımız günler de Suarez soysuzu yine İngiltere’de bu takımla bir sorunum yok derken, İspanya ve Uruguay medyasına yok ayrılmak istiyorum, yok R.Madrid geri çevrilmez gibisinden kendine yakışır laflar etti.

Şimdi Iago Aspas’ı yakından tanımazsak da Scout raporları çok iyi bir futbolcu olduğu yönünde… Bu tarz bir futbolcuya 7M Pound iyidir bence sol ayaklı olan bu abimiz anlayabildiğim kadarıyla hücumun sağ kanadında oynayacak, Celta’da da hem sağda hem de ortada oynuyormuş.

Önümüzde ki hafta Carroll’ın 15,5M Pounda WHU a gidecek, Skrtel’in menajeri bugün yaptığı açıklamada ilk 11 oynayamayacaksa Skrtel gitmek istiyor dedi. Bir 7M Pound buradan gelirse tahminim çok kritik bir noktaya gelmiş olacağız. Nedeni Suarez konusu..

Eğer Kulüp Tevez ile anlaşabiliyorsa ki fiyatı 10M Pound’u geçmeyecektir. Haftalık 180,000 Pound verse bile almalıdır bakın ne diyorum kıymetli Liverpoolseverler mutlaka almalıdır. Bu adam bizi mutlaka ilk 4 e sokacaktır ve idare edilebilirse 2-3 yıl içinde şampiyon bile yapabilir. Tevez alındığı takdirde büyük bir rahatlıkla Suarez 50M Pounda satılmalıdır.

O zaman elimizde Kulübün vaat ettiği 20M + Carroll 15,5M + Suarez (en az) 40M + Skrtel 7M = 82,5 M Pound olur. Aspas ve Tevez’e verdiklerimiz düşülürse 65,5 M pound gibi bir para kalır.


Bu parayla da Myktaryan ve Alderwaid takıma kazandırılsa bile en azından 25-30M pound cebimiz de kalır bu da demektir ki bir iyi transfer daha yapacak lüksümüz olacaktır.

 Bu parayla kimin alınacağı da siz kıymetli Liverpoolseverlere kalsın..

Hiç yorum yok: