2 Mart 2013 Cumartesi

WIGAN ATHLETIC – LIVERPOOL MAÇ ÖNCESİ (EPL)Yarın Spurs-Arsenal maçı varken ve Chelsea, ManU ve Everton kazanırken bizim mutlaka kazanmamız gereken bir maça çıkıyoruz.
Wigan son 4 lig maçında kendi sahasında yenilmedi bize (3B ve 1G) Liverpool 17 lig ve kupa maçında Wigan’a 1 kez yenildi.


SAHA: DW Stadium.
SAAT ve YAYIN: LigTV3 19:30
HAKEM: Martin Atkinson


WIGAN: Pollit, Crusat, Watson, Ramis sakat. Alcaraz, Figueroa ve Miyaichi şüpheli. 6 maçlık galibiyetsiz seriden sonra Reading’i yendiler geçen hafta. Son 6 iç saha maçından yalnızca 2 puan alabildiler. Kone son 5 maçta 4 gol attı. Beausejour 6 asist ile Wigan’ın en çok asist yapan oyuncusu. Al-Habsi 100. Maçına çıkıyor Wigan ile..

Muhtemel 11: Al Habsi; Boyce, Caldwell, Scharner, Figueroa; Maloney, McCarthy, McArthur, Beausejour; Di Sanot; KonéLIVERPOOL: Kelly ve Borini sakat, Kaleci Jones ve Sturridge şüpheli.. 39 puanımı 92-93 den sonra en kötü pozisyonu, EPL’de ortanın altından en çok puan toplayan 2. Takımız sadece ManU bizden iyi, Suarez 48 şut atmış bu seozn ve bunların %38 i gol olmuş..  Gerrard 400. Johnson 100. Maçına çıkıyor.

KESİN 11: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Allen, Gerrard, Downing, Coutinho, Suarez

Hiç yorum yok: