15 Mayıs 2011 Pazar

LIVERPOOL – SPURS MAÇ ÖNCESİ (EPL)Zurnanın zırt dediği yere geldik kıymetli Liverpoolseverler. Yenersek son maça kalmadan 5. liğimiz garanti olacak. Vira Bismillah (Kendime Not: Cenk yazısı gibi oluyor dikkat :D)

Liverpool’umuz 16 maçtır Spurs’e yenilmiyor Anfield’da, Lig’de en son 1993 yılında yenilmişiz. Bu maç öncesi King Kenny ile sözleşme yapılması herkes için rahatlatıcı oldu. Bu gazla umarım bu maçı kazanırız.

SAHA: Anfield

SAAT ve YAYIN: 18:00 Spormax


LIVERPOOL: Aurelio, Kelly, Agger ve Gerrard oynamayacak, cezalı oyuncumuz yok. Son 14 maçta 10G, 2M ve 2B aldık bomba gibiyiz, son 3 maçta 13 gol attık ki bunun 7 tanesi Maxi’den. Kuyt son 8 maçta 9 gol attı. Carra EPL’de en çok Spurs’e gol atmış (3 gol :D)

Muhtemel 11: Reina, Johnson, Flanagan, Skrtel, Carragher, Spearing, Lucas, Maxi, Kuyt, Carroll, SuarezSPURS: Assou-Ekotto, Gallas, Bale, Huddlestone, Gomes , Hutton, Jenas, Khumalo, Woodgate sakat, Palacios şüpheli. Spurs 28 kasımda bizi yendiğinden bu yana sadece 7 maç kazanabilmiş oynadığı 21 EPL maçında. Son 10 maçta sadece 9 puan aldılar.

Muhtemel 11: Cudicini, Corluka, Dawson, Kaboul, Rose, Lennon, Palacios, Sandro, Modric, Van der Vaart, Crouch

HAKEM: Phil Dowd

Hiç yorum yok: